Neden YANARSAN ?

Çünkü tecrübeliyiz. Türkiye'nin farklı şehirlerinde farklı tip ve yapıdaki mekanlar için özgün projelendirme ile çözümler üretebiliyoruz.

Geleceğinizi güven altına almak, insan hayatını ve yatırımlarınızı korumak için profesyonel, tecrübeli ve dinamik teknik desteğimiz ile hizmet sunmaktayız.

Bilgi

Edindiğimiz bilgiler haricinde uluslararası literatürü ve dünyanın farklı yerlerindeki uygulamaları, gelişmeleri yakından takip ediyoruz..

Deneyim

Gerek firma olarak ve gerekse personelimiz olarak yıllara dayanan tecrübemiz ile her geçen gün yenileniyoruz.

Çözüm

Standandart ihtiyaçların dışında farklı sorunlara uygun projelendirme ve geniş ürün yelpazemiz ile alternatif çözümleri üretiyor, sunuyoruz.

Vizyonumuz

Geleceğinizi güven altına almak...

Insan hayatını ve yatırımlarınızı korumak için profesyonel, tecrübeli ve dinamik teknik desteğimiz ile uluslararası ve yerel standartlara uygun, teknolojik, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yangından korunma sistemleri alanında çözümler üreten bir mühendislik ve hizmet firmasıdır. 

Güvenlik

Bir yaşam biçimi ...

Bir yaşam biçimi ve bir o kadar da ihtiyaç olan YANGIN GÜVENLİK, insan gereksinimlerinin ilk sırasında yer alır. İnsan kendisini rahat, huzurlu ve emniyette hissetmesini sağlayan her şey, güvenlik önlemleri ile sağlanmaktadır. 

  • Müşterilerini doğru bilgilerle donatıp, aynı doğrulukta bilgi akışı sağlayarak yetkin bir danışmanlık hizmeti vermeyi,
  • Eğitimli personeller ile hizmet verirken bu hizmetin kalitesini doğrudan doğruya etkileyen özlük hakları ve çalışanın memnuniyetini de ön planda tutan bir firma olmayı,
  • Hizmet süresince, müşterimizin yanında çözüm ortağı olmayı,
  • Sorunların çözümlenmesinde, hızlı, bilinçli ve doğru adımlar atmayı, doğru insanlardan oluşan bir ekiple çalışmayı,
  • Kaliteli, seviyeli ve dürüst bir hizmet vermeyi, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen yasal prosedürler çerçevesinde, sektör içinde lider olmayı hedefleyen bir firmayız.

Yangın Söndürme Cihazlarımız ve Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemelerimizle ilgili olarak
satış öncesi hizmetlerimizin detayları için bizi arayabileceğiniz gibi farklı kanallardan da iletişim talebinizi iletebilirsiniz.

Yanarsan

Keşif

Yapıların yangın korunum ve güvenlik sistemleri konusunda montajdan önce uygun sistem detaylarının belirlemesi ve ürün seçiminin buna göre yapılması için hizmet vermektedir.

Projelendirme

Yapılarda kurulması tasarlanan yangın ve güvenlik sistemlerinin uzman kadromuzla, uluslar arası standartlara göre projelendirmekteyiz

Malzeme Temini

Yangın malzeme teminini, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslar arası standartlara ve onaylara uygun malzeme üreten firmalardan sağlamaktadır. 

Süpervizörlük

Yangın olarak satışını yaptığımız yangın ve güvenlik sistemi ekipmanlarının montajı için gerekli süpervizörlük hizmetini vermekteyiz.